3D Jetski Racing

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 47 MB
  • Version 5
  • Dil İngilizce
  • Firma GameiMax
Eğlenceli, heyecan dolu ve nefes kesici bu yarış oyununa siz de hiç vakit kaybetmeden sahip olmalısınız.

Küçük çocukların oynamaktan en zevk aldığı oyunların başında yarış ve adrenalin oyunları gelmektedir. Bu oyunları oynayan çocukların öz güvenleri artmakta ve daha enerji dolu olmaktadırlar. Bu oyunda ise çocuğunuzun adrenalin ihtiyacını karşılayacak harika efektler bulunmaktadır. En sevilen su araçlarından olan jet ski ile yapılan birbirinden hızlı ve adrenalin dolu yarışlar sizleri beklemekte. Boş zamanlarınızda sıkılmak ya da bu zamanları boşa geçirmek yok bu oyun sayesinde her an her yerde adrenalinin sınırlarını zorlayabilir eğlence sınırınızı yükseltebilirsiniz. 

Oyunun mantığı son derece kolay olup oyunu oynarken ihtiyacınız olan tek şey refleksleriniz ve adrenalin tutkunuz. Bu iki önemli öge sizi bu amansız yarışın galibi yapacak en önemli etmenlerdir. Oyundan zevk alabilmeniz ve boş zamanlarınızı kaliteli bir biçimde değerlendirebilmeniz için özel olarak üretilmiş olan bu oyunun görsel efektleri tam sizlerin zevkine göre hazırlanmış olup kaliteli ses efektleri ile de kendinizi oyunun içerisinde gibi hissedeceksiniz. Gerçek hayata oyunu yaklaştırmak için özel hazırlanmış üç boyutlu grafikleri ile gerçek bir jet ski kullanmaktan farkınız olmayacak.

Sizi dilediğiniz ortamda heyecandan heyecana sürükleyecek olan bu oyuna hemen sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Hemen indir butonuna basın ve bu harika oyuna sahip olun. 

Daha Fazla Göster
3D Jetski Racing indir